اخذ نمایندگی

blank
blank
کمپ مزه

امروز کسب و کار خود را آغاز کنید

روش‌های مختلفی برای راه اندازی یک رستوران‌ فارغ از نوع و سبک غذایی آن وجود دارد که در این میان افتتاح یک رستوران با “دریافت حق امتیاز” یا “فرانچایز” ، یکی از انواع این روش‌هاست. با وجود جذابیت‌های شروع یک کسب و کار انفردای و مستقل، بدون داشتن دانش و تجربه کافی در این صنعت، با چالش‌هایی مواجه خواهید شد که ریسک عدم موفقیت شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

بدین ‌منظور برای ایجاد آگاهی و کمک به اخذ تصمیم بهینه، مهم‌ترین ویژگی‌های همکاری با یک برند معتبر و یا دریافت حق امتیاز (فرانچایز) را به اتفاق مرور می‌نماییم.

blank
blank

فرانچایز یا حق امتیاز

فرانچایز یا حق امتیاز، الگویی از کسب و کار است که در آن، صاحب امتیاز (برند) ، شبکه‌ای یکپارچه را برای توزیع محصولات و خدمات خود در قالب اعطاء حق امتیاز، تأسیس و مدیریت می‌نماید.‌‌ دریافت‌کنندۀ حق امتیاز، شخصی حقیقی یا حقوقی است که برای بهره‌برداری از برند مزبور و خدمات و مزایای همراه آن، حق امتیاز اولیه را دریافت نموده و تحت این قرارداد، فعالیت خود را آغاز می‌نماید.

در فرانچایز کمپ مزه برای آغاز و ادامه موفقیت‌آمیز کسب ‌و کار، نه‌ تنها نام تجاری، محصولات و خدمات، بلکه یک زنجیرۀ ارزش کامل از تأمین مواد اولیه تا پشتیبانی کامل بازاریابی و فروش، ارائه می‌گردد.

آنچه ما در اعطاء فرانچایز کمپ مزه ارائه می‌دهیم:

 برند ممتاز، دوره کوتاه بازگشت سرمایه، سودآوری پایدار، مشاوره شروع کسب و کار، تحلیل مکان و موقعیت،  بازاریابی متمرکز و یکپارچه، منوی محصول هدفمند، آموزش مدیریت و پرسنل، بازدید و کنترل منظم از شعب، نظام اطلاع رسانی منظم، عملیات تجاری هوشمند، زنجیره تامین رقابتی، استانداردهای عملیاتی مدون

blankسفارش آنلاین
× امور نمایندگی ها